smARTcat to agencja reklamy, która zaplanuje i zapewni Ci optymalne działania marketingowe. W efekcie przyniosą one konkretne rezultaty dla Twojej firmy! Dzięki odpowiedniemu zestawieniu pracy i efektów, klienci smARTcat osiągają wyznaczone cele i budują swoje marki.

 

sposób działania

Jesteśmy znani elastyczności w działaniach, a także oferujemy bliską współpracę bez zbędnych procedur i biurokracji. Dodając do tego fakt, że wyceniamy realne koszty i faktycznie godziny pracy, nasi Klienci otrzymują najlepszy rezultat w korzystnej cenie. Dzięki temu różnimy się od innych agencji i oferujemy więcej za mniej!

nagrody i wyróżnienia

Potwierdzeniem naszej skuteczności jest zadowolenie Klientów oraz uznanie ekspertów branży. Działania zrealizowane dla naszych klientów wielokrotnie zostały docenione i nagrodzone.

Zoom Art
Nagroda specjalna za kalendarz wieloplanszowy „Purmo. Inspirowani pasją” dla Rettig Polska. Rok 2017.

Golden Arrow
Nominacja finałowa za program lojalnościowy Business to Busienss (kategoria B2B) pod nazwą „Bosch Motorsport” realizowany dla Robert Bosch. Rok 2016.

Golden Arrow
Nominacja finałowa za program lojalnościowy B2B „Jedwabny Szlak” dla Robert Bosch. Rok 2013.

Tygodnik Newsweek
smARTcat dominuje w trzech głównych kategorii konkursu Firma Rodzinna tygodnika Newsweek Polska. Wygrywamy kategorie „Mała firma” oraz „Województwo mazowieckie”, a w rankingu ogólnopolskim zajmujemy 2-gie miejsce. Rok 2011.

Golden Arrow
Zdobywamy wyróżnienie w kategorii wysyłka Business to Busienss (wysyłka B2B) za działania pt. „Akcja lokalizacja” dla Randstad. Rok 2009.

Golden Arrow
Wygrywamy nagrodę główną w kategorii wysyłka B2B akcją „Bądźmy w kontakcie” realizowanej dla Randstad. Rok 2008.

ludzie są wartością

smARTcat tworzy zespół zaufanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem marketingowym. Osiągamy więcej dzięki naszej pasji i otwartości na niestandardowe rozwiązania. Jesteśmy kreatywni i innowacyjni, tworzymy jasne i zrozumiałe dla grupy docelowej koncepcje działania i projekty.

Jesteśmy firmą rodzinną o 100% polskim kapitale. W biznesie i we współpracy z Klientami kierujemy się podobnymi wartościami i etyką jak w życiu prywatnym.

kluczowe osoby

  • Ewa HahnClient Service Director
  • Łukasz HahnCreative Director

zacznijmy współpracować

Aby rozpocząć współpracę ze smARTcat, wystarczy skontaktować się z Ewą Hahn – tel. +48 600 046 393 – lub przesłać zapytanie na ewa@smartcat.pl