Nasi klienci


Aktualności

2016.09.01

Purmo. Magia ciepła w Twoim domu!

Konkursem konsumenckim rozpoczęliśmy prace dla naszego nowego klienta – firmy Rettig Heating – lidera polskiego rynku ogrzewania, a także największego na świecie producenta grzejników.

czytaj więcej
2016.06.13

Nominacja do Golden Arrow 2016

W XI edycji konkursu marketingu bezpośredniego Golden Arrow zrealizowany dla Robert Bosch program „Bosch Motorsport” został nominowany do nagrody głównej w prestiżowej kategorii „Program lojalnościowy BtoB”

czytaj więcej
2016.05.02

Pomagamy FRD zebrać 1% podatku

Dla Fundacji Rozwoju Dzieci (FRD) opracowaliśmy komunikację oraz materiały na potrzeby kampanii zbierania 1% podatku CIT za 2015 r.

czytaj więcej
2015.11.02

Kasia dołącza do smARTcat

Do smARTcat dołączyła Katarzyna Matyjasek, która zajmie się m.in. obsługą programu punktowego Bosch eXtra.

czytaj więcej
2015.04.01

Bosch Motorsport wystartował!

Pod egidą wyścigów DTM wystartował nowy konkurs Bosch. Bierze w nim udział kilka tysięcy sprzedawców z wiodących hurtowni motoryzacyjnych w całej Polsce.

czytaj więcej
Przeczytaj pozostałe aktualności
Klienci o nas
Bank DnB NORD

Z Agencją Reklamową smARTcat współpracujemy już od 2004 roku (do roku 2007 jako Bank BISE). W tym czasie smARTcat odpowiadał za realizację szeregu strategicznych projektów dla naszego banku, takich jak: opracowanie serwisu internetowego banku, bankowości elektronicznej (transakcyjnej) oraz szeregu serwisów specjalistycznych. (…)

 

W trakcie naszej współpracy agencja smARTcat wielokrotnie dała się poznać jako doświadczony partner, skutecznie i szybko reagujący na potrzeby swoich Klientów. Prace przygotowywane przez smARTcat są na wysokim poziomie, a koszty prowadzonych realizacji, rozsądne.

 

Z całą pewnością mogę zarekomendować Agencję smARTcat jako partnera z którym warto nawiązać współpracę.

 

Łukasz Piasta

Dyrektor Departamentu Marketingu i PR-u Banku DnB NORD

 

BEKO

Ze smARTcat współpracujemy od momentu powstania agencji w 2004 roku. (…)

Z poziomu obsługi oferowanej przez Agencję Reklamową smARTcat jesteśmy bardzo zadowoleni. Rozsądne ceny proponowane przez Agencję oraz krótki czas reakcji powodują, że mogę śmiało możemy zarekomendować współpracę ze smARTcat.

Maciej Mienik

General Manager BEKO Polska

 

BOSCH

Robert BOSCH rozpoczął współpracę z Agencją reklamową smARTcat w 2008 r. (…) Współpraca rozpoczęła się wygranym przez smARTcat przetargiem na program lojalnościowy. (…)

 

Współpraca została bardzo dobrze odebrana przez Robert BOSCH. (…) Po tak owocnej współpracy zdecydowaliśmy sie na powierzenie smARTcat kolejnej edycji konkursu (…).

 

W naszej współpracy cenimy sobie kreatywność rozwiązań, rozsądne ceny oraz wysoką jakość pracy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić agencję smaRTcat jako partnera, do którego mam pełne zaufanie.

Piotr Maciejewski

Kierownik Marketingu Automotive Aftermarket Robert BOSCH

 

Fundacja Komeńskiego

Z Agencją Reklamową smARTcat, Fundacja Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego rozpoczęła współpracę w połowie 2009 roku.

 

W tym krótkim czasie, smARTcat odpowiadał za realizację wielu rozbudowanych i krytycznych z punktu widzenia działalności naszej fundacji projektów (…) Do tego, do zadań Agencji należy bieżące wsparcie i obsługa marketingowa fundacji.

 

W trakcie naszej współpracy Agencja Reklamowa smARTcat wielokrotnie dała się poznać, jako doświadczony i elastyczny partner, skutecznie i szybko reagujący na nasze potrzeby. (…)

 

Śmiało mogę zarekomendować Agencję Reklamową smARTcat, jako partnera, z którym warto nawiązać współpracę.


Monika Rościszewska-Woźniak

Wiceprezes Zarządu Fundacji im. Jana Amosa Komeńskiego

 

Hortex

Z Agencją Reklamową smARTcat nawiązaliśmy współpracę w 2006 roku.

(…) Z obsługi i prac wykonywanych dla nas przez smARTcat jesteśmy zawsze zadowoleni, dlatego bez obaw mogę zarekomendować współpracę.

Agnieszka Dobrowolska

Marketing Specialist

 

Media Service Zawada

Z Agencją Reklamową smARTcat, wydawnictwo Media Service Zawada współpracuje na stałych zasadach od 2006 roku.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze smARTcat. (…) Dlatego, z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować smARTcat jako rzetelnego i sprawdzonego partnera do współpracy, gwarantującego wysoką jakość usług.

Ewa Laszkowska

Dyrektor Marketingu Media Service Zawada

 

Randstad

Ze smARTcat, która realizuje dla nas działania w zakresie BTL, współpracujemy z powodzeniem (…) od momentu pojawienia się Randstad na polskim rynku.

 

(…) Dzięki współpracy ze smARTcat, udało nam się przeprowadzić szereg skutecznych akcji, doprowadzając do nawiązania wielu realizacji biznesowych z nowymi klientami.

 

W naszej współpracy cenimy sobie, oprócz dostarczania kreatywnych rozwiązań, wyjątkową jakość pracy, terminowość oraz umiejętność działania w sytuacjach niestandardowych.

 

Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Agencję Reklamową smARTcat jako godnego zaufania partnera biznesowego, który stanie na wysokości zadania.

 

Agnieszka Kazimierczak

Junior Marketing Manager

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij