Nasi klienci


Aktualności

2016.09.01

Purmo. Magia ciepła w Twoim domu!

Konkursem konsumenckim rozpoczęliśmy prace dla naszego nowego klienta – firmy Rettig Heating – lidera polskiego rynku ogrzewania, a także największego na świecie producenta grzejników.

czytaj więcej
2016.06.13

Nominacja do Golden Arrow 2016

W XI edycji konkursu marketingu bezpośredniego Golden Arrow zrealizowany dla Robert Bosch program „Bosch Motorsport” został nominowany do nagrody głównej w prestiżowej kategorii „Program lojalnościowy BtoB”

czytaj więcej
2016.05.02

Pomagamy FRD zebrać 1% podatku

Dla Fundacji Rozwoju Dzieci (FRD) opracowaliśmy komunikację oraz materiały na potrzeby kampanii zbierania 1% podatku CIT za 2015 r.

czytaj więcej
2015.11.02

Kasia dołącza do smARTcat

Do smARTcat dołączyła Katarzyna Matyjasek, która zajmie się m.in. obsługą programu punktowego Bosch eXtra.

czytaj więcej
2015.04.01

Bosch Motorsport wystartował!

Pod egidą wyścigów DTM wystartował nowy konkurs Bosch. Bierze w nim udział kilka tysięcy sprzedawców z wiodących hurtowni motoryzacyjnych w całej Polsce.

czytaj więcej
Przeczytaj pozostałe aktualności
Programy Lojalnościowe

 

Nasza agencja marketingowa opracowuje szyte na miarę, atrakcyjne programy lojalnościowe i motywacyjne. Działamy kompleksowo – od strategii i planowania przez wdrażanie i badanie skuteczności, po raportowanie efektów.  Dobieramy strategię, która pozwoli zbudować autentyczna lojalność klientów, nawiązać więź z marką i zwiększyć sprzedaż.
 

Nasi klienci korzystają z bogatego doświadczenia w prowadzeniu i nadzorowaniu programów. Prowadząc programy lojalnościowe wykorzystujemy nowoczesna i wydajne rozwiązania technologiczne, które gwarantują: :

• indywidualne konta dla uczestników lub zespołów,
• zintegrowany systemem wysyłki komunikatów SMS i/lub e-mail,
• wiele poziomów dostępu

Agencja reklamy smARTcat współpracuje ze sprawdzonymi partnerami w zakresie zakupu i terminowej wysyłki nagród rzeczowych.

Chcesz zmotywować sprzedawców czy zapewnić sobie lojalność odbiorców? A może oba?
 

Chętnie zaangażujemy się we współpracę – wystarczy skontaktować się z Ewą Hahn (+48 600 046 393) lub przesłać brief na ewa@smartcat.pl

 

 

Sprawdź również nasze portfolio!

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij