Nasi klienci


Aktualności

2016.09.01

Purmo. Magia ciepła w Twoim domu!

Konkursem konsumenckim rozpoczęliśmy prace dla naszego nowego klienta – firmy Rettig Heating – lidera polskiego rynku ogrzewania, a także największego na świecie producenta grzejników.

czytaj więcej
2016.06.13

Nominacja do Golden Arrow 2016

W XI edycji konkursu marketingu bezpośredniego Golden Arrow zrealizowany dla Robert Bosch program „Bosch Motorsport” został nominowany do nagrody głównej w prestiżowej kategorii „Program lojalnościowy BtoB”

czytaj więcej
2016.05.02

Pomagamy FRD zebrać 1% podatku

Dla Fundacji Rozwoju Dzieci (FRD) opracowaliśmy komunikację oraz materiały na potrzeby kampanii zbierania 1% podatku CIT za 2015 r.

czytaj więcej
2015.11.02

Kasia dołącza do smARTcat

Do smARTcat dołączyła Katarzyna Matyjasek, która zajmie się m.in. obsługą programu punktowego Bosch eXtra.

czytaj więcej
2015.04.01

Bosch Motorsport wystartował!

Pod egidą wyścigów DTM wystartował nowy konkurs Bosch. Bierze w nim udział kilka tysięcy sprzedawców z wiodących hurtowni motoryzacyjnych w całej Polsce.

czytaj więcej
Przeczytaj pozostałe aktualności

Kasia dołącza do smARTcat

2015.11.02

Do smARTcat dołączyła Katarzyna Matyjasek, która zajmie się m.in. obsługą programu punktowego Bosch eXtra.


Program eXtra zrzesza warsztaty samochodowe zaopatrujące się w części samochodowe Bosch oraz oleje i środki smarne Castrol, które za te zakupy otrzymują punkty. Kasia odpowiedzialna będzie za bieżące naliczania punktów, implementacją i nadzorowaniem promocji, a także nadzór nad logistyką  nagród.

Kasia jest absolwentką administracji i zarządzania na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

Doświadczenie zdobywała w jednym z warszawskich przedsiębiorstw produkcyjno-usługowych z branży grzejnej. Zajmowała się tam obsługą klienta, a do jej głównych o zadań należało: przyjmowanie i wycena zamówień, zlecanie produkcji, nadzór nad magazynem a także zaopatrzenie w materiały i surowce zakładu produkcyjnego firmy.


Wróć do pozostałych aktualności
Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij